Goed nieuws! Eind augustus kun je bij AeroFitt Zelhem kennismaken met één van de populairste trainingsvormen van dit moment: Reformer Pilates.

Reformer Pilates is natuurlijk ook inbegrepen bij jouw FeelGood-lidmaatschap! Je kan dus geheel GRATIS gebruik maken van onze studio in Zelhem!

Wat is Reformer Pilates?

Reformer Pilates is een effectieve trainingsmethode waarbij je gebruikmaakt van een speciaal ontworpen toestel: de Reformer. Door middel van gecontroleerde bewegingen train je het hele lichaam op een veilige en uitdagende manier.

Deze trainingsvorm is wereldwijd enorm populair en dat is niet zonder reden.

Waarom kiezen voor Reformer Pilates?

  • Versterkt je core en diepe stabilisatiespieren
  • Verbetert je houding en mobiliteit
  • Ondersteunt blessurepreventie en herstel
  • Combineert kracht, flexibiliteit en controle
  • Zorgt voor zowel fysieke als mentale ontspanning

Of je nu beginner bent of al jarenlang sport: Pilates Reformer is geschikt voor vrijwel iedereen.

Hoe werkt het bij AeroFitt?

Bij AeroFitt Zelhem introduceren we een moderne Reformer Pilates On Demand Studio. Deze vind je straks op de bovenverdieping, naast de spinningzaal en onze virtuele trainingsruimte.

Om veilig en verantwoord te starten volg je eerst twee introductielessen onder begeleiding van een instructeur. Tijdens deze lessen leer je de juiste techniek, de werking van de Reformer en hoe je zelfstandig kunt trainen.

Na deze introductie krijg je toegang tot onze uitgebreide bibliotheek met meer dan 800 Reformer Pilates-lessen.

Via een scherm word je stap voor stap begeleid door een professionele virtuele trainer. Met een koptelefoon of je eigen AirPods train je volledig op jouw eigen niveau, wanneer het jou uitkomt.

Reserveer straks eenvoudig via de AeroFitt-app

Na het volgen van de twee introductielessen kun je zelfstandig een training reserveren via het onderdeel Activiteiten in de AeroFitt-app.

We starten met twee Reformers. Hierdoor houden we de ervaring persoonlijk en overzichtelijk. Je bepaalt zelf hoe je traint:

  • Alleen
  • Samen met een vriend(in)
  • Met je partner
  • Met een trainingsmaatje

Zo werk je op jouw eigen moment aan kracht, mobiliteit, stabiliteit en balans.

Meer dan 800 lessen, eindeloos veel mogelijkheden

Na de introductielessen kun je direct gebruikmaken van onze Reformer Pilates Studio.

Je kiest uit honderden trainingen met verschillende:

  • Niveaus
  • Trainingsdoelen
  • Lesduren
  • Intensiteiten

Of je nu wilt werken aan een sterke core, een betere houding, meer flexibiliteit of gewoon een heerlijke workout zoekt: er is altijd een les die bij jou past.

Wil jij als eerste kennismaken?

Ben jij enthousiast geworden?

Meld je dan aan voor onze voorrangslijst. Deelnemers op deze lijst krijgen als eerste de mogelijkheid om een introductieles te plannen zodra de studio opent.

👉 Schrijf je vandaag nog in en verzeker jezelf van een plek!

Kun je niet wachten om met Pilates aan de slag te gaan? Dan ben je natuurlijk van harte welkom bij onze reguliere (mat) Pilates-lessen op dinsdag- en donderdagavond bij AeroFitt Zelhem.

Wij kijken er enorm naar uit om deze nieuwe ervaring met jullie te delen en samen nóg fitter, sterker en gezonder te worden.

Bekijk hier de veiligheid/instructievideo, deze dien je verplicht vooraf te hebben bekeken voor jouw introductieles: